Skrýt reklamu

Finanční poradce z Partners – vaše zkušenosti a názory

Odeslat odpověď

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Finanční poradce z Partners – vaše zkušenosti a názory

Re: Finanční poradce z Partners – vaše zkušenosti a názory

Příspěvek od MilošPanenka » čtv 07. čer 2018 14:47:14

S touto společností Partners financial services mám zkušenost také. Před pár lety jsem s jedním z poradců této firmy začal spolupracovat. Začalo to klasickým finančním plánem, pak doporučení produktů které byly na míru a tento rok už nám pomáhá s vyřizováním hypotéky. Velké díky za tyto lidi, kteří to dělají opravdu pro lidi a ne jenom pro sebe.

Re: Finanční poradce z Partners – vaše zkušenosti a názory

Příspěvek od Pitty » ned 01. dub 2018 1:42:38

Nescházíme se až tak pravidelně, ale myslím si že v dnešní době je dobré mít někoho kdo vás dokáže nasměrovat a poradí vám jak s penězi co nejlépe naložit.

Re: Finanční poradce z Partners – vaše zkušenosti a názory

Příspěvek od GabčaMostezská » pát 05. led 2018 22:53:58

Partnerovi rodiče nám dohodili milého poradce z této firmy. Je to pán ve středním věku a věnuje se nám opravdu s péčí. Chtěli jsme s partnerem začít investovat, ale potřebovali jsme pomocnou ruku tak abychom špatně nezainvestovali. Rádi jeho služby doporučujeme.

Re: Finanční poradce z Partners – vaše zkušenosti a názory

Příspěvek od Filip Chadim » pon 13. lis 2017 23:40:37

Byl jsem příjemně překvapen vstřícností. Partners pro mě byla firma se jménem ale zatím žádnou osobní zkušenosti. Jsem živnostník a odkládat si peníze je něco jako povinnost. V tomhle směru mi pan Weiss velice pomáhá.

Re: Finanční poradce z Partners – vaše zkušenosti a názory

Příspěvek od Anička » čtv 05. říj 2017 6:13:27

Zuzi zhotovení toho finančního plánu je to nejlehčí do začátku a podle mě nejpotřebnější. Tohle by ti měl zhotovit každý kvalitní odborník. Ono díky tomu zhotovení finančního plánu se pak dobře odpíchneš. Všimneš si kde ti ty peníze utíkají a na čem můžeš ušetřit a pak je to přece jenom příjemný pocit i z mála ušetřit hodně. Sama jsem do toho šla kvůli tomuhle. Kamarád co dělá u partners mi s tím hodně pomohl, absolutně jsem nevycházela s penězi a měla jsem potřebu pořád jen utrácet. Ale když jsem se podívala za co, tak mi fakt došlo, že je to hloupost. Lidi občas potřebují otevřít oči.

Re: Finanční poradce z Partners – vaše zkušenosti a názory

Příspěvek od Antonín- » úte 19. zář 2017 15:39:27

V každém případě jestli jste si věci oběhal a zařidil sám, jste stejně musel nechat určitou banku nebo někoho konkretního nahlednout do vašich rozpočtů. To je běžné řízení. Nevím co jste si nechával dělat, nebo si půjčoval, ale z mých zdrojů vím, že jinak to nejde. Podle mě je to to nejmíň co může člověku přijít na obtíž například ve vyřizování hypotéky. Když jsem s Partners začal spolupracovat , tenhle detail jsem bral jako jasnou věc. Díky tomu pak dokážou jistí odborníky přijít na to co je pro vás nejlepší.

Re: Finanční poradce z Partners – vaše zkušenosti a názory

Příspěvek od Ctirad » stř 23. srp 2017 11:44:33

Zkušenost nemám, ale myslím si, že když člověk není až takový negramot, tak si může věci oběhat a zařídit sám. Tak jsem si to udělal ja. Nenechal bych někoho nahlížet do mých financí.

Re: Finanční poradce z Partners – vaše zkušenosti a názory

Příspěvek od Vikouš » stř 26. črc 2017 12:29:49

Tak určitě je dobré mín něco bokem, ale někdy to fakt nejde. Nám třeba ručí rodiče barákem, když jsem si chtěli vzít hypotéku. Právě i náš zástupce od partners nám to poradil když jsem měli tu možnost. Jelikož jsme chtěli ještě něco rekonstruovat na baráku, tak by jsme se vyždímali /plně. V dnešní době by měl podle mě každý myslet hlavně na to, že se může stát, že přijde o práci nebo úraz cokoliv a bez rezervy bude v háji, a někdy je lepší jí nechat, než jí vybrat kvůli nějaké né tolik potřebné věci.

Re: Finanční poradce z Partners – vaše zkušenosti a názory

Příspěvek od Martinn » stř 12. črc 2017 12:29:32

Myslím si, že když pujdete do banky zažádat o hypotéku tak se vám taky podívají na vaše příjmy a výdaje a bude to stejný zásah do soukromý jako jiný. Ale jak píšete, je pravda, že někomu to může vadit, tím pádem podle mě by si o tu hypotéku neměl ani žádat :D Já osobně toho názoru nejsem, byl jsem rád, když jsem si nechal v mladí vypracovat finanční plán a do dnes se s naším poradcem z partners scházím a vymyšlíme co zlepšit a jaké smlouvy pozměnit a aktualizovat.

Re: Finanční poradce z Partners – vaše zkušenosti a názory

Příspěvek od Alena.Plešánská » úte 27. čer 2017 10:30:39

Jediné na co se podle mě musíme připravit je, že pokavad chcete udělat finanční plán tak je to docela zásah do soukromí, hlavně toho peněžního logicky. Každý specialista potřebuje vědět všechno co se týče vašich výdajů a příjmu. Mluvím z vlastní zkušenosti, protože už 10 let podnikám a z toho před 9 lety jsem začala spolupracovat s Partners právě kvůli spravování peněz mých tak rodinných. Pro mě je to v dnešní době něco jako veliká uleva, když vím, že v tomhle směru se mi o peníze někdo stará a vím, že tak jak má, ale nekomu to může dělat právě třeba problém s tím sem se taky setkala už.

Nahoru

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.