Skrýt reklamu

Pamětní mince - solidní obchod

Odeslat odpověď

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Pamětní mince - solidní obchod

Re: Pamětní mince - solidní obchod

Příspěvek od Pepek » úte 17. led 2023 5:37:55

Je fakt, že loni tam měli i spoustu jiné tematiky, ale ani ten letošní výběr mi nepřišel špatný. Já si svou objednávku odbyl a přidal novou minci z pokladnice do sbírky.

Re: Pamětní mince - solidní obchod

Příspěvek od T.M. » pon 12. pro 2022 11:57:36

Omg a co byste chtěla, když jsou Vánoce křesťanské svátky, aby tam byly mince s rákosníčkem? Asi je jasný, že se tomu teďka budou více věnovat. Podle mě kdy jinde tyhle mince pořizovat než teď. Zbytek roku tam zas budete mít víc historické tematiky apod. Nikdo vás nenutí to objednávat, a pak jak sama vidíte, stejnak jste tam našla i něco mimo to, takže myslí i na neznabohy, tak si nestěžujte.

Re: Pamětní mince - solidní obchod

Příspěvek od Eli » pát 25. lis 2022 12:58:28

Musím říct, že letos když jsem viděla první vánoční kousky, že jsem si říkala, že snad asi nic tentokrát nepořídím, protože toho tam měli celkem dost s náboženskou tematikou, ale pak jsem tam objevila minci ve tvaru vločky, která je v omezeném počtu a tý jsem teda neodolala a skončila v košíku. To si myslím, že bude pěkný dáreček.

Re: Pamětní mince - solidní obchod

Příspěvek od T.M. » pon 07. lis 2022 16:38:47

Tak ono vždycky záleží z čeho ta mince je a jakou má limitaci. Čím míň tím je to lepší. Většinou tam dávám kolem dvou tisíc za mince a to mi přijde ok, ale jak říkám záleží na okolnostech.

Re: Pamětní mince - solidní obchod

Příspěvek od Helena » čtv 29. zář 2022 14:19:23

Já jsem dělala u Národní pokladnice objednávku jednou, na loňský Vánoce jsem tam pořizovala dárek pro manžela a jeho tátu, je to jejich společný koníček a prostě tohle pro mě bylo nejsnazší kde uspět. Během roku tam pak sami pořídili několik dalších mincí a fakt paráda, ceny za ty kousky jsou slušné.

Re: Pamětní mince - solidní obchod

Příspěvek od Mates » čtv 22. zář 2022 11:29:29

Já jsem taky lenoch cokoliv číst, kouknu jestli se mi mince líbí a objednám, ale zas hnedka z popisku vím, jestli je to čistě mince nebo je z kolekce, proto víc nečtu.

Re: Pamětní mince - solidní obchod

Příspěvek od Fára » pát 26. srp 2022 11:21:16

Jonáši, záleží co si objednáte, pokud půjde čistě o minci, tak vám přijde jen ta, ale když si beru minci z kolekce tak mi pak co měsíc posílají další. A podle mě tohle třeba lidi nečtou a pak se diví, že jim přichází další mince, když je to kolekce. Chce si číst, co objednáváte, co mám zkušenosti, tak nic mimo neposílají jen to z objednávky.

Re: Pamětní mince - solidní obchod

Příspěvek od Jonáš » pon 22. srp 2022 12:50:52

To ano, to souhlasím, díky.

Re: Pamětní mince - solidní obchod

Příspěvek od Alois » čtv 18. srp 2022 11:15:03

Tak za tuhle částku dokážete jistě vybrat, v tomhle je u pokladnice výhoda, že má široké cenové rozpětí a v podstatě si tam vyberete do kolika se vejdete v rozpočtu.

Re: Pamětní mince - solidní obchod

Příspěvek od Jonáš » stř 17. srp 2022 13:50:40

Díky díky, už to tak nějak dávám dohromady, co kde by se mi líbilo a u Národní pokladnice mám vybrané momentálně dvě mince, které si myslím, že by měli úspěch a zároveň se líbí i mně a cena není šílená, jako jsem viděl i na jiných stránkách kolik bych až mohl zaplatit. Vytyčil jsem si tak strop do 5tisíc korun.

Nahoru

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron