Skrýt reklamu

Jakou aktovku pro prvňáčka

Odeslat odpověď

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Jakou aktovku pro prvňáčka

Re: Jakou aktovku pro prvňáčka

Příspěvek od maruš » pon 13. bře 2017 19:24:49

ahoj, pokud ti můžu poradit :-) tak já koupila pro syna u http://www.bagmaster.cz/, mají dost široký výběr motivů. Vybírala jsem hlavně podle kvality. Syn už má aktovku přes 2 roky a pořád v perfektní stavu ;) ;) .

Re: Jakou aktovku pro prvňáčka

Příspěvek od jerryeng » čtv 17. lis 2011 15:50:46

jj to si myslím, že je důležité... neteř má aktovku a ta je sama o sobě tak těžká, že když si do toho dá ty věci, co potřebuje do školy, tak jí to musí někdo z dospělých nosit. I když je na pohled krásná...je těžká a to je pro toho prcka ne moc vhodné.

Re: Jakou aktovku pro prvňáčka

Příspěvek od jerryeng » čtv 17. lis 2011 15:50:35

Mám dobré reference na batohy topgal. Ale taky záleží na štěstí. Vem v pvahu přinejmenším váhu aktovky i batohu, spolu s učebnicemi už to bude zátěž.

Jakou aktovku pro prvňáčka

Příspěvek od jerryeng » čtv 17. lis 2011 15:50:22

Jdeme k zápisu do 1. třídy,a tak se rozhlížíme po aktovce (pro kluka). Můžete poradit? Spíše aktovku či batoh. Osobně (i synovi) by se líbil např. batoh "pavouk" od Hamy, ideálně nějaký se Spidermanem. Počítám s cenou 1-2 tis.Kč, ale hlavně, aby vyhovoval.
Co jsem zatím pozjišťovala, je vhodné mít alespoň 2 velké přihrádky uvnitř,spíše přezky (zip se rozbije), samozřejmě anat. tvarovaná záda. Co ještě doporučujete?

Nahoru

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron