Skrýt reklamu

bohemia energy plyn

Odeslat odpověď

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: bohemia energy plyn

Re: bohemia energy plyn

Příspěvek od Košař » úte 10. srp 2021 6:15:16

Protherm nemám, ale díky za tip, spojím se s nimi, počítal jsem si to a vychází to prostě levněji, než kdybych volal nějakýho technika od nás z města, který by koštoval mnohem víc.

Re: bohemia energy plyn

Příspěvek od Slávek » pát 23. črc 2021 13:22:07

Tak pokud budete mít nějakou běžnou značku kotle a nic extra, tak si myslím, že vám to opraví, ale pokud chcete mít fakt jistotu, tak si k nim zavolejte a oni vám řeknou jestli pro tuhle značku servisují. Já mám Protherm a ten umí, kdybyste ho měl.

Re: bohemia energy plyn

Příspěvek od Košař » čtv 22. črc 2021 15:21:43

Heleďte a jak zjistím, že zrovna opraví i mojí značku kotle? Jako byl bych nerad, kdybych si to zařídil, pak mi přijel technik a on čuměl na můj kotel jako vejr, že tohle neumí dát dohromady. Jak jste to zjišťovali..?

Re: bohemia energy plyn

Příspěvek od mig21 » pát 09. črc 2021 22:50:15

Tak asi když tomu máte takový důvod tak mi to dává smysl a je to ohleduplný. Já mám doma dva roky starý kotel, tak si říkám, že je to zatím zbytečný a proto mám u nich jen čistě plyn bez servisu a jsem spokojen.

Re: bohemia energy plyn

Příspěvek od Slávek » úte 25. kvě 2021 11:19:08

My to máme taky i s tím servisem, sice jsem to ještě neměl potřebu využit, ale vzal jsem to kvůli manželece, protože jezdím občas i na delší štace do zahraničí, tak aby měla případně kam volat kdyby se cokoliv porouchalo. Ten tarif je celkově za dobrý peníze.

Re: bohemia energy plyn

Příspěvek od Arthur » pát 23. dub 2021 13:47:37

Tu variantu jsem u nich viděl, ale servis u toho nemám, jen běžně tarif na odběr. Mám nový kotel, tak zas takovou péči řešit nechci a když už tak mi to zkoukne kamarád. Ale jinak pro někoho, kdo to chce mít pod kontrolou tak je to určitě prima nabídka.

Re: bohemia energy plyn

Příspěvek od Vojtěch » čtv 08. dub 2021 14:16:33

Arthure a máte to i s tim servisem nebo bez? Já si před zimou dělal porovnání, kdo má tyhle možnosti a moc jsem toho teda nenašel, proto jsem to vzal od Bohemia energy, akorát jsem si nechal udělat fixaci na dva roky. Kotel mi seřídil jejich technik někdy v prosinci a musím zaklepat dobrá práce, kotel snad ještě nějakou dobu vydrží i když jsem myslel, že to bude jeho konečná.

Re: bohemia energy plyn

Příspěvek od Arthur » ned 28. úno 2021 10:17:29

U plynu mám teďka cenu na tři roky zmraženou, vyšlo mě to v kalkulačce, když jsem se díval teďka nejlíp a změnu byla s jich pomocí v pohodě.

Re: bohemia energy plyn

Příspěvek od meny » pát 04. pro 2020 0:03:47

Jasně tomu rozumím, asi bych to řešil podobně kdybych ve svém okolí někoho takového měl, ale promyslel jsem to a jdu do toho. Navnadil jste mě tou myšlenkou se spotovou cenou, probral jsem to ještě s jejich operátorem, který mi to celý poctivě vysvětlil a jako ta kombinace (spot+servis kotle) se mi prostě líbí, takže díky pane máte to u mě.

Re: bohemia energy plyn

Příspěvek od Blahok77 » čtv 15. říj 2020 14:36:29

Jako asi je to zajímavý, ale mě se o kotel stará kámoš, tak bych si to u něj nerad rozházel, tím, že jsem si to zaplatil někde u firmy. Pro něj je to obživa a mám to od něj za přátelskou cenu a vím, že se na něj můžu s čímkoliv spolehnout. U Bohemia energy si čistě nechám jenom tarif s energií, teď se ceny za plyn rýsují dobrý, tak to mám i o dost levnější. Tohle bych viděl jako ten sichr, pokud bych nikoho neměl třeba.

Nahoru

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron