Skrýt reklamu

Investice zkušenosti

Odeslat odpověď

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Investice zkušenosti

Re: Investice zkušenosti

Příspěvek od P.Slezak » ned 27. srp 2023 9:03:04

Přesně tak, já už bych dnes bez jeho pomoci také neinvestoval. Mám nějakou jistotu, že o všechny prostředky nepřijdu, a hlavně i na výběr z těch nejlepších poskytovatelů.

Re: Investice zkušenosti

Příspěvek od Vojtěch » ned 13. srp 2023 3:19:32

P.Slezak píše:Jestli vám to pomůže, tak já osobně investuji už několik let s investičním poradcem také z Partners. Za mě bez problému, protože vám přesně poví co a jak a hlavně poradí. Musíte samozřejmě počítat s tím, že ani investice nejsou jistota, jednou jste nahoře jednou dole, ale jelikož na to nahlížíte z dlouhodobého hlediska, tak si myslím, že tak nějak víte do čeho jdete.

Souhlasím přesně s vámi. Investování si člověk musí promyslet a musí mít na paměti, že je to kolísavé. Za sebe bych do toho sám nešel, mám od nich taky paní, která semnou vždy vše probere a poradí mi, v tomhle směru si myslím, že je to velice důležité.

Re: Investice zkušenosti

Příspěvek od P.Slezak » ned 02. dub 2023 3:31:08

Jestli vám to pomůže, tak já osobně investuji už několik let s investičním poradcem také z Partners. Za mě bez problému, protože vám přesně poví co a jak a hlavně poradí. Musíte samozřejmě počítat s tím, že ani investice nejsou jistota, jednou jste nahoře jednou dole, ale jelikož na to nahlížíte z dlouhodobého hlediska, tak si myslím, že tak nějak víte do čeho jdete.

Re: Investice zkušenosti

Příspěvek od Tadeáš » sob 18. bře 2023 20:28:57

Martine to budete moc hodný. Email: tadeas.pul33@post.cz . Já si už nějaké informace právě hledal, ale chtěl bych spíš nasměrovat kde to bude prostě efektivní. Abych nějak nenaletěl.

Re: Investice zkušenosti

Příspěvek od Martin » čtv 23. úno 2023 11:14:27

V tom není problém. Spíš jde o to odkud jste. Mohu vám poslat kontakt na email. Každopádně si o tom určitě zjistěte ještě sám nějaké informace at máte alespoň představu jakou částku a kam by jste chtěl vložit.

Re: Investice zkušenosti

Příspěvek od Tadeáš » stř 22. úno 2023 9:26:08

A můžu se zeptat jestli by jste mi nemohl dát kontakt na toho vašeho poradce? Nemám v nich úplně důvěru, tak bych byl radši kdybych měl někoho na doporučení.

Re: Investice zkušenosti

Příspěvek od Martin » stř 22. úno 2023 8:55:48

Dobré ráno. Myslím si, že by jste to měl nejdřív probrat s někým kdo se v investicích pohybuje. Já osobně mám poradce z Partners, který mi poradil investovat do fondů a pak jsem sám investoval do bitcoinu. Za sebe můžu poradit jen to, že určitě peníze rozdělte do více investic, ať jste v klidu kdyby vám něco nevynášelo.

Re: Investice zkušenosti

Příspěvek od Karel » úte 21. úno 2023 20:24:47

Já osobně nakoupil zlato, už před lety.

Investice zkušenosti

Příspěvek od Tadeáš » sob 11. úno 2023 10:55:23

Dobrý den. Rád bych si nechal poradit od někoho kdo má zkušenosti v investicích. Zdědil jsem peníze, není to tolik abych investoval do nemovitostí, ale zase ne tak málo abych si nechal peníze na účtu a znehodnotil je. Kam je podle vás v dnešní době nejlepší peníze dát? Nemám v plánu s penězi nějak nakládat, takže by se jednalo o dlouhodobou investici. Předem dík za vaše názory.

Nahoru

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron