Skrýt reklamu

Bohemia Energy

Odeslat odpověď

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Bohemia Energy

Re: Bohemia Energy

Příspěvek od Markéta » sob 12. zář 2020 21:43:29

Jejich energetický poradce podle mě úplně neobchází zákazníky. My jsme s ním měli schůzku normálně tam u nich, ale je možný, že když se se zákazníkem domluví, tak třeba i přijde, ale to fakt netuším. Jinak od něj služba byla taky zadarmo a dobře poradil.  :)

Re: Bohemia Energy

Příspěvek od Martin » pát 07. srp 2020 1:50:08

Tak ten kluk co byl u nás nevím jestli byl vyloženě poradce, ale představil se, že je od Bohemia energy a smlouvy i tak zvládl zařídit bez problémů.

Re: Bohemia Energy

Příspěvek od David Slavík » pát 22. kvě 2020 6:16:41

My jsme měli nejdřív konzultaci s jejich poradcem a smlouva byla až to poslední co jsme řešili. Pán nám toho celkem dost vysvětlil i poradil na co si dát bacha doma. Myslím si, že to pro nás bylo užitečné se s ním spojit.

Re: Bohemia Energy

Příspěvek od Martin » úte 10. bře 2020 21:24:30

Ono je asi jedno, kdy podepíšete smlouvu, já jí podepisoval skoro s pětiměsíčním předstihem a Bohemia Energy mi pak posílala jak postupuje a dávali mi taky vědět, kdy bude datum přestupu. 

Re: Bohemia Energy

Příspěvek od Petr » sob 11. led 2020 14:10:19

Souhlasím s Alešem, smlouvu už si můžeš předjednat teďka a budeš to mít podle mě za tu cenu, kterou podepíšeš teď a né až by si ofiko začal čerpat. Tohle by podle mě stálo si to zjistit, protože ceny mají teďka ještě jakž takž dobrý

Re: Bohemia Energy

Příspěvek od Aleš » pát 20. pro 2019 14:21:38

Si to domluvte s nimi už teď, smlouvu můžete mít předjednanou i časovým předstihem. Oni si to pak pohlídají, kdy mají poslat výpověď. Mluvím z vlastní zkušenosti, taky jsme tak postupovali.

Re: Bohemia Energy

Příspěvek od Dušan » čtv 28. lis 2019 15:21:59

No oni teďka nejlépe vychází i v nezávislý kalkulačce a to už je podle mě co říct, že jsou na špici. Jako mě sice smlouva končí až někdy v březnu, ale taky o nich uvažuju, tak snad se tam udrží i po novym roce.

Re: Bohemia Energy

Příspěvek od Patrik » pon 09. zář 2019 4:39:03

No mě nedávno končila smlouva a plynule jsem přešel k nim protože když jsem obvolal několik firem, tak nejlepší nabídku jsem dostal od nich, takže jsem se u nich na plynu domluvil.

Re: Bohemia Energy

Příspěvek od Ivan » úte 30. črc 2019 15:00:27

Po konzultaci s rodinou jsem s Bohemia energy uzavřel smlouvu na sdruženou dodávku energií. V požadované lhůtě jsem zvládl odstoupit od původního dodavatele a k Bohemia energy jsem nastoupil s čistým štítem. Udělal jsem to hlavně kvůli jejich nižším cenám.

Re: Bohemia Energy

Příspěvek od Luděk » pon 24. čer 2019 18:52:16

Osobně mohu doporučit tuto řadu startplusplus.com, mám jí teď sjednanou nově a jedinou podmínkou je tam, že k Bohemia Energy musíte přejít od jiného dodavatele a ta změna musí proběhnout do 6 měsíců od podpisu smlouvy, u mě to nebyl problém, výpovědní lhůtu mám 3 měsíce, tak to všechno stíhám v pohodě. Tarif jsem si našel přes kalkulačku, na kterou se i sami odkazují. Paradoxem toho všeho je, že se člověk nemusí kvůli tomu vázat a je to bez všech zbytečných poplatků. Takže pokud jste ještě nezměnil, tak koukněte na ten odkaz, třeba vám pomůže ;)

Nahoru

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron