Skrýt reklamu

Bohemia Energy

Odeslat odpověď

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Bohemia Energy

Re: Bohemia Energy

Příspěvek od Ivka » stř 12. kvě 2021 20:32:41

V pohodě funguje zpětný zavolání, kdy jsem tak s nimi zařídila smlouvu a nic jsem za to neplatila, protože oni na základě toho požadavku volali mě.

Re: Bohemia Energy

Příspěvek od Markéta » stř 09. pro 2020 23:25:25

Teďko bych to spíš řešila telefonicky, oni určitě budou furt k dispozici, ale ne na sedánek někde na pobočce. I po telefonu to zmáknete v pohodě. :)

Re: Bohemia Energy

Příspěvek od Linda » čtv 29. říj 2020 17:25:50

Market, nevíte jestli to ještě jde se u nich poradit? Už je to nějakou dobu co, jsem měla schůzku s jejich poradcem, tenkrát to bylo ještě i osobně :D s tím ani dneska nepočítám, ale aspoň přes telefon. Hodně mi to pomohlo, když jsem se ho mohla zeptat.

Re: Bohemia Energy

Příspěvek od Markéta » sob 12. zář 2020 21:43:29

Jejich energetický poradce podle mě úplně neobchází zákazníky. My jsme s ním měli schůzku normálně tam u nich, ale je možný, že když se se zákazníkem domluví, tak třeba i přijde, ale to fakt netuším. Jinak od něj služba byla taky zadarmo a dobře poradil.  :)

Re: Bohemia Energy

Příspěvek od Martin » pát 07. srp 2020 1:50:08

Tak ten kluk co byl u nás nevím jestli byl vyloženě poradce, ale představil se, že je od Bohemia energy a smlouvy i tak zvládl zařídit bez problémů.

Re: Bohemia Energy

Příspěvek od David Slavík » pát 22. kvě 2020 6:16:41

My jsme měli nejdřív konzultaci s jejich poradcem a smlouva byla až to poslední co jsme řešili. Pán nám toho celkem dost vysvětlil i poradil na co si dát bacha doma. Myslím si, že to pro nás bylo užitečné se s ním spojit.

Re: Bohemia Energy

Příspěvek od Martin » úte 10. bře 2020 21:24:30

Ono je asi jedno, kdy podepíšete smlouvu, já jí podepisoval skoro s pětiměsíčním předstihem a Bohemia Energy mi pak posílala jak postupuje a dávali mi taky vědět, kdy bude datum přestupu. 

Re: Bohemia Energy

Příspěvek od Petr » sob 11. led 2020 14:10:19

Souhlasím s Alešem, smlouvu už si můžeš předjednat teďka a budeš to mít podle mě za tu cenu, kterou podepíšeš teď a né až by si ofiko začal čerpat. Tohle by podle mě stálo si to zjistit, protože ceny mají teďka ještě jakž takž dobrý

Re: Bohemia Energy

Příspěvek od Aleš » pát 20. pro 2019 14:21:38

Si to domluvte s nimi už teď, smlouvu můžete mít předjednanou i časovým předstihem. Oni si to pak pohlídají, kdy mají poslat výpověď. Mluvím z vlastní zkušenosti, taky jsme tak postupovali.

Re: Bohemia Energy

Příspěvek od Dušan » čtv 28. lis 2019 15:21:59

No oni teďka nejlépe vychází i v nezávislý kalkulačce a to už je podle mě co říct, že jsou na špici. Jako mě sice smlouva končí až někdy v březnu, ale taky o nich uvažuju, tak snad se tam udrží i po novym roce.

Nahoru

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.