Skrýt reklamu

Pamětní mince - solidní obchod

Odeslat odpověď

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Pamětní mince - solidní obchod

Re: Pamětní mince - solidní obchod

Příspěvek od Miloslav » stř 09. srp 2023 19:15:01

Mě od Národní pokladnice chodí medaile z kolekce Největší osobnosti českého národa. Jako není to úplně nejlevnější, když to vezmu po medaili, ale jsou z ryzího stříbra, tak jsem to za to ochotný dát, protože jsou opravdu velmi pěkně zpracované.

Re: Pamětní mince - solidní obchod

Příspěvek od Irek » pon 26. čer 2023 22:33:30

Mám takhle od Národní pokladnice sesbíranou kolekci Múz Národního divadla a nebyl s tím problém. Objednáte první a pokud si jí necháte, tak jakoby tím potvrdíte ten odběr a cca jednou za měsíc vám za stejný peníze pošlou další kousek než posbíráte všechny kousky z tý kolekce. Jde to nějak i stopnout, ale chtěl jsem celou, tak s tímhle nemám zkušenosti, ale vím že tam ta možnost je.

Re: Pamětní mince - solidní obchod

Příspěvek od Alois » čtv 25. kvě 2023 16:10:52

No a případně nějakou kolekci už od nich někdo máte, že byste mi řekl zkušenosti?

Re: Pamětní mince - solidní obchod

Příspěvek od Kárl » pát 19. kvě 2023 12:02:18

No hnedka ta první co měli, už je fuč, ale tý ani nebylo moc ražeb, takže se dalo čekat, že se po ní jen zapráší. Co teďka z posledně vím, když jsem tam byl, tak mají medaili s generálem, ale je teda v kolekci, takže to je jediný ale no. Jinak vypadá podobně a je teda zušlechtěná ryzím zlatem.

Re: Pamětní mince - solidní obchod

Příspěvek od Alois » pon 13. bře 2023 2:26:59

A přidal jste si někdo do sbírky medaili s generálem? Jsem koukal že bych si jí objednal a už jdu s křížkem po funusu. Už jí mají vyprodanou, ale hold není divu, když to byla limitka o pár kusech. Tak snad s ním udělají ještě nějakou ražbu. Ta medaile se mi vcelku zamlouvala, ale hold ji oželím.

Re: Pamětní mince - solidní obchod

Příspěvek od Pepek » úte 17. led 2023 5:37:55

Je fakt, že loni tam měli i spoustu jiné tematiky, ale ani ten letošní výběr mi nepřišel špatný. Já si svou objednávku odbyl a přidal novou minci z pokladnice do sbírky.

Re: Pamětní mince - solidní obchod

Příspěvek od T.M. » pon 12. pro 2022 11:57:36

Omg a co byste chtěla, když jsou Vánoce křesťanské svátky, aby tam byly mince s rákosníčkem? Asi je jasný, že se tomu teďka budou více věnovat. Podle mě kdy jinde tyhle mince pořizovat než teď. Zbytek roku tam zas budete mít víc historické tematiky apod. Nikdo vás nenutí to objednávat, a pak jak sama vidíte, stejnak jste tam našla i něco mimo to, takže myslí i na neznabohy, tak si nestěžujte.

Re: Pamětní mince - solidní obchod

Příspěvek od Eli » pát 25. lis 2022 12:58:28

Musím říct, že letos když jsem viděla první vánoční kousky, že jsem si říkala, že snad asi nic tentokrát nepořídím, protože toho tam měli celkem dost s náboženskou tematikou, ale pak jsem tam objevila minci ve tvaru vločky, která je v omezeném počtu a tý jsem teda neodolala a skončila v košíku. To si myslím, že bude pěkný dáreček.

Re: Pamětní mince - solidní obchod

Příspěvek od T.M. » pon 07. lis 2022 16:38:47

Tak ono vždycky záleží z čeho ta mince je a jakou má limitaci. Čím míň tím je to lepší. Většinou tam dávám kolem dvou tisíc za mince a to mi přijde ok, ale jak říkám záleží na okolnostech.

Re: Pamětní mince - solidní obchod

Příspěvek od Helena » čtv 29. zář 2022 14:19:23

Já jsem dělala u Národní pokladnice objednávku jednou, na loňský Vánoce jsem tam pořizovala dárek pro manžela a jeho tátu, je to jejich společný koníček a prostě tohle pro mě bylo nejsnazší kde uspět. Během roku tam pak sami pořídili několik dalších mincí a fakt paráda, ceny za ty kousky jsou slušné.

Nahoru

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron