Skrýt reklamu

Bezdodavatele recenze

Odeslat odpověď

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Bezdodavatele recenze

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Richard Večerek » sob 22. dub 2023 8:59:17

Persi, na tento tarif také přestupujeme s elektřinou, díval jsem se u Bezdodavatele na ty jejich grafy, co mají na stránkách a tam je dobře vidět, kolik byla cena v únoru a kolik je i teď a obojí o dost pod vládním stropem. Takže pro mě to rozhodně smysl má i kdyby mi to ušetřilo jen pár stovek, furt to jsou pro mě potřebný peníze.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Pepa » čtv 16. bře 2023 11:33:37

Ceny aktuálně padají, u tohoto tarifu se stanovují ceny na každý měsíc zvlášť, tak se to na tom jistě podepíše v pozitivním slova smyslu. Asi bych řekl, že je to teď lepší i než letitý fixace. Ale to je věc názoru.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Persi » pát 10. bře 2023 19:08:09

Zajímal by mě váš názor na ten tarif, myslíte, že je aktuálně šance s ním něco ušetřit oproti jiným dlouhodobým fixním tarifům?

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Pepa » pát 10. úno 2023 17:25:08

Zdeňku, pokud si nepořídíte elektroměr s průběhovým měřením, tak se aktuálně na spot nedostanete, ale co jsem se díval u bezdodavatele na stránkách, tak jsem si všiml, že vytvořili nějaký přechodný tarif, právě pro ty jako jste vy. Kde cena vychází jak jsem pochopil ze spotu, ale je fixní na ten daný měsíc. Koukněte k nim, je tam u toho i ceník. Nemuselo by to být aspoň na tu přechodnou dobu špatné.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Olda » pát 03. úno 2023 6:07:05

Co já vím tak ne, musel byste mít jedině chytrý měřák, který proto akceptují, ale to asi většina domácností nemá, jen ti co si pořídili FVE. Zkuste kontaktovat BezDodavatele a poptat se u nich ,co by se proto všechno dalo dělat. Buď vás odkážou jinam a nebo poradí, s čímž jsem u nich nikdy problém neměl, aby neřekli co a jak.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Louček Zdeněk » čtv 12. led 2023 13:17:16

A je možné se na ně dostat ještě i teď?

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Honza Kubíček » pát 06. led 2023 17:03:35

My jsme teďka k Bezdodavatele.cz narychlo před vánoci přebíhali, abychom ještě stihli spotové ceny, jak je teďka zařízli pro normální domácnosti. Jako klidně jsem si mohl počkat po novym roce, ale musel bych si zaplatit průběhový měření a na to jim kašlu, když stejnak jednou dojdu na řadu s výměnou. Šlo to u BD online, tak to bylo rychle zařízený.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Pavel » sob 10. pro 2022 19:27:33

Tak moje vyúčtování za minulý měsíc dělalo rovných 90 korun na přeplatku, což je furt dobrý, ale za listopad už se obávám jak to sleduju, tak bude opak. Ale našetřeno na to taky mám.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Martin Z. » sob 05. lis 2022 21:13:27

Pokud je někdo zarputile proti tomu, tak mu to i s čísly v ruce nevysvětlíte. Trefil jste hold dobrou dobu a stihl i něco u nich vydělat. Já jsem zvědavý co nám v příštím týdnu zas přistane, myslím si, že to bude jeden z posledních měsíců ,kdy to za něco bude stát vzhledem k tomu počasí.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Albert » sob 22. říj 2022 3:05:52

Nás teďka bezDodavatele fakturoval třetí měsíc a paráda, máme to doma zautomatizovaný, takže jsme v podstatě ze sítě vzali úplný minimum a většinu zajistila el. z FVE. Takže ať mi nikdo netvrdí, že se FVE nevyplatí. Stačili mi na to tři měsíce, abych na to přišel.

Nahoru

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron