Skrýt reklamu

Bezdodavatele recenze

Odeslat odpověď

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Bezdodavatele recenze

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Štěpán » stř 29. lis 2023 14:58:37

Já jsem si třeba ale u nich teďka cenu zafixoval, ale v podstatě se mi jinak nic nezměnilo a smlouvu mám furt volnou jenom budu mít u plynu jistou cenu a pak se mi to zas vrátí na původní měsíční tarif.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Erik » ned 22. říj 2023 22:49:22

Pro mě bylo důležitý že se nefixuju, to jsem jsem ze zásady nechtěl a další pak cena, která byla pro mojí kapsu únosná, že jsem přes léto něco ušetřil.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Tomáš Jedlička » sob 16. zář 2023 5:39:30

Od září jsem už taky u nich, končí mi smlouva a víc jsem jí kvůli ceně už nechtěl prodlužovat. Nemělo to pro mě smysl a bezDodavatele měl lepší cenu, která rozhodla jít k nim.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Dušan » stř 16. srp 2023 16:04:11

Vzhledem k tomu že průměrná roční cena je o dost nižší než mají velký firmy vyhozený ceníky, tak jsem si taky domluvil přesun k Bez Dodavatele, předpokládám totiž, že by se pak měla tak nějak v pohodě zvládnout i zima. Nebudu předbíhat, ale co jsem si tak četl, tak mě to o tom přesvědčuje.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Persi » ned 13. srp 2023 3:29:21

Sorry, že jsem nereagoval dřív, měl jsem trochu jiný starosti, ale mezi tím jsem si stihl zařídit i tu změnu dodavatele a podařilo se to, takže od srpna jsem už u bezDodavatele.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Lukáš » sob 24. čer 2023 4:32:45

Mluvil jsem s člověk od BezDodavatele, nemají ten tarif zatím dlouho, ale vychází teďka určitě mnohem líp než se někde dlouhodobě vázat. Já tomu dávám taky šanci, víc jak strop stejnak nezaplatím a po jeho skončení kdo ví, co bude dál, to je ještě brzo řešit.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Richard Večerek » sob 22. dub 2023 8:59:17

Persi, na tento tarif také přestupujeme s elektřinou, díval jsem se u Bezdodavatele na ty jejich grafy, co mají na stránkách a tam je dobře vidět, kolik byla cena v únoru a kolik je i teď a obojí o dost pod vládním stropem. Takže pro mě to rozhodně smysl má i kdyby mi to ušetřilo jen pár stovek, furt to jsou pro mě potřebný peníze.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Pepa » čtv 16. bře 2023 11:33:37

Ceny aktuálně padají, u tohoto tarifu se stanovují ceny na každý měsíc zvlášť, tak se to na tom jistě podepíše v pozitivním slova smyslu. Asi bych řekl, že je to teď lepší i než letitý fixace. Ale to je věc názoru.

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Persi » pát 10. bře 2023 19:08:09

Zajímal by mě váš názor na ten tarif, myslíte, že je aktuálně šance s ním něco ušetřit oproti jiným dlouhodobým fixním tarifům?

Re: Bezdodavatele recenze

Příspěvek od Pepa » pát 10. úno 2023 17:25:08

Zdeňku, pokud si nepořídíte elektroměr s průběhovým měřením, tak se aktuálně na spot nedostanete, ale co jsem se díval u bezdodavatele na stránkách, tak jsem si všiml, že vytvořili nějaký přechodný tarif, právě pro ty jako jste vy. Kde cena vychází jak jsem pochopil ze spotu, ale je fixní na ten daný měsíc. Koukněte k nim, je tam u toho i ceník. Nemuselo by to být aspoň na tu přechodnou dobu špatné.

Nahoru

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron