Poruchomat.cz
Skrýt reklamu

artokna recenze

Vše, pro co se nenašla rubrika patří sem. Chcete někomu poděkovat, nebo si postěžovat?? Nenašli jste rubriku?

artokna recenze

Příspěvekod admin » sob 04. úno 2012 19:16:12

artokna recenze

! ! ! Porovnání všech půjček online zde:

admin
Administrátor

Re: artokna recenze

Příspěvekod Milan » sob 25. črc 2015 9:50:57

Firmu ARTOKNA nikomu nedoporučuji, termíny nic neznamejí, dodávka nekompletní, u složitosti jako jsou vnitřní žaluzie se jim podařilo trefit správný rozměr až na třetí pokus. Reklamace není reklamace, ale pouze seřízení i když se musí vyměnit celé sklo a výměna jim trvala tři měsíce, kolem dveří profukuje, u těsnění je cca 2mm mezera a takových perliček bylo a je daleko více ... [b]Pokud si chcete ušetřit nervy, tak od f. ARTOKNA nic nebrat,[/b]
Milan

Příspěvekod pepazdepa » pát 12. úno 2016 15:10:08

[quote="Milan"]Firmu ARTOKNA nikomu nedoporučuji, termíny nic neznamejí, dodávka nekompletní, u složitosti jako jsou vnitřní žaluzie se jim podařilo trefit správný rozměr až na třetí pokus. Reklamace není reklamace, ale pouze seřízení i když se musí vyměnit celé sklo a výměna jim trvala tři měsíce, kolem dveří profukuje, u těsnění je cca 2mm mezera a takových perliček bylo a je daleko více ... [b]Pokud si chcete ušetřit nervy, tak od f. ARTOKNA nic nebrat,[/b][/quote]

Souhlasíme s Milanem, jsou to amatéři a ubožáci. Při demontáži vám vše zdemolují, nic je nezajímá, pouze hrubá síla s malým mozkem. Montáž a instalace je také hrůza, zedník neumí nic pořádně dokončit, stále se vrací, odstraňují nedostatky a vady, seřizují, vadná okna i dveře ( prohnuté jak luk) odváží a dovezou další prostě samý děs.Termíny neplní, reklamace řeší zdlouhavě a stále se na něco vymlouvají.
Nevím proč tak neschopnou firmu lidé volí, vžďyť trh je touto činností přesycen, takže stačí chvíli prověřovat a zkoumat a je vybráno, navíc vybrat firmu, které nedáte žádnou zálohu a vše se uhradí až po kvalitním dokončení, další si uveďte do uzavřené smlouvy.Ušetříte si hodně starostí, kterých je dnes až,až, nemusíte se přetahovat a vaše nervy nepocítí žádnou újmu.Tedy nebrat a nebrat a do třetice Artokna nebrat !!!
pepazdepa

Příspěvekod Alena » pon 13. úno 2017 14:14:27

Souhlas, soucit a varování se všemi kteří od nich cokoliv mají a nebo plánuji.
Termíny nedodržují, montovat neumí, okna jsou nakrivo usazena ani serizovat neumi. 4x reklamace na vchodové dveře na stejnou závadu. Zasekává se náhodně cosi.. a dveře nejdou otevrit. několikrát jsem uvizla venku, musela jsem volat zámečníky. Závada není v zamku.
Na štědrý den hodinu v mikine venku. Dnes mi měsíc po záruční době řekl ,,mistr,, že
Neumim otvírat, musím pritahovat dveře za koulí, pak ze tam byl asi sníh,..kryte dvere garazovym stanim-blbost, pak ze se material smrstuje a roztahuje podle pocasi...a za to si řekli 600,-Ještě teď ve mne vaří krev, nechci být sprostá...
Si myslí blbec, že jsem žila do teď na poli .

Naposledy oživil Anonymous v pon 13. úno 2017 14:14:27
Alena

Zpět na Vše ostatní sem