Tak já zas neznám tu hospodu ~-D
Ale muzeum je fakt dobrý, mají tam i stará auta, i sochy... prostě všecko, co kdo posbíral ~t~
Jo, a na hradě mají ten skotský korunovační kámen osudu, který Thatcherová Skotům sebrala, ti se málem vzbouřili, tak ho pak Blair vrátil.
A mimot je na hradě vojenské muzeum (nebyla jsem, nezajáímalo mě to) - ale prý není špatné.

