301 Moved Permanently


nginx

Reklama zmizí za 20 sekund...


Tak

Tipy na dovolenou, kam si zajet a kam naopak ani nejezdit?

Tak

Příspěvekod Návštěvník » sob 31. srp 2019 13:47:06

Tak já zas neznám tu hospodu ~-D
Ale muzeum je fakt dobrý, mají tam i stará auta, i sochy... prostě všecko, co kdo posbíral ~t~
Jo, a na hradě mají ten skotský korunovační kámen osudu, který Thatcherová Skotům sebrala, ti se málem vzbouřili, tak ho pak Blair vrátil.
A mimot je na hradě vojenské muzeum (nebyla jsem, nezajáímalo mě to) - ale prý není špatné.



Naposledy oživil Anonymous v sob 31. srp 2019 13:47:06
Návštěvník
 


Zpět na Dovolená a kam vyrazit?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron