Skrýt reklamu

Odmítnutí očkování - vaše názory

Rodina, děti, láska a mnohé a další..

Odmítnutí očkování - vaše názory

Příspěvekod jerryeng » čtv 17. lis 2011 15:39:24

Jak se stavíte k plošnému očkování dětí? Něco k zamyšlení třebas tady
Kód: Vybrat vše
Obsah tagu [code] je viditelný pouze pro přihlášené uživatele.
Další odkazy ráda uvítám.

Já v poporodním zmatení nechala Maty ještě v porodnici naočkovat proti TBC. Teď se nám blíží prohlídka (jdeme tento týden) a s ní i očkování, tak jsem se o to začala trochu zajímat. A spousta věcí mě šokovala
Jsem rozhodnutá že očkování tento týden neproběhne, ne dokud si nenastuduju všechno, abych si dokázala vytvořit vlastní názor.
Děsí mě hrozba autoimunitních poruch, velkých reakcí na hexu a spousta dalšího. Tohle téma tedy zakládám jako shromaždiště názorů na plošné očkování, a třebas i jako sbírku odkazů na další diskuze a témata, kde je možno dozvědět se víc. Snad mi to pomůže utřídit si názor.
Díky všem za příspěvky...

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


jerryeng
 
Příspěvky: 748
Registrován: pát 28. říj 2011 19:16:44

Re: Odmítnutí očkování - vaše názory

Příspěvekod jerryeng » čtv 17. lis 2011 15:40:02

Naprosto chápu, že Tě překvapily negativní účinky očkování, např. Hexy, která je údajně šetrnější apod.
Já jsem nechala obě děti očkovat dle běžného očkovacího kalendáře. Nemáme v rodině žádné velké zdravotní potíže, jako jsou poruchy imunity, alergie, atd. Naopak pokud si nenecháš dítě očkovat, tak se připrav na "masáž" jakéhokoliv lékaře, se kterým se s Maty sejdeš. Maty Ti nepřijmou do jeslí, školky, všude musíš od Mudr. dokládat, že je dítko očkované. Možná je rozumné, odložit očkování na dobu okolo 3 roku. Pokud máte v rodině, event. by Matynka onemocněla atop. ekzémem bývá tohle řešení často pediatry navrhováno.
Nadstandartní očkování vnímám jako akci farmaceutických firem. Poté, co se začlenila Hexa do běžného očkování, začala reklama bláznit matky s pneumokokama, klíšťaty a tak... Prostě nějak vydělávat chtějí a umí to prodat
A očkování na chřipku, nejlépe na prasečí je kapitola sama pro sebe
jerryeng
 
Příspěvky: 748
Registrován: pát 28. říj 2011 19:16:44

Re: Odmítnutí očkování - vaše názory

Příspěvekod jerryeng » čtv 17. lis 2011 15:40:16

díkes za reakci Šetrnost Hexy se mi po prostudování spousty článků, diskuzí a několika studiích, zdá značně diskutabilní Takže zatím si stojím za jejím odmítnutí. O nadstandartním očkování neuvažuji vůbec, prasečí chřipku nevyjímaje, z toho mě jímá hrůza (skvalen jako médium a podobně ).
Masáž od doktorů očekávám solidní, zatím zaujímám přístup ve stylu "očkovat budeme, ale později". Do jeslí naštěstí nepůjde, školku bych chtěla jen kvůli kolektivu. Ale vím že to bude strašnej nátlak a tak tu hledám podporu, argumenty....
jerryeng
 
Příspěvky: 748
Registrován: pát 28. říj 2011 19:16:44

Re: Odmítnutí očkování - vaše názory

Příspěvekod jerryeng » čtv 17. lis 2011 15:40:32

jsem ráda, že jsi tohle vlákno založila. S očkováním jsem na tom stejně, jako ty. A navíc já sama mám imunitní problémy a žádné očkování ani mít nesmím, bo bych nemoc okamžitě chytla. A u prcka nevím, jak on je na tom.
Taky začínám študovat a hledat a určitě budu čekat na pozdější věk, abycj si byla dostatečně jistá, že malej očkování zvládne.
jerryeng
 
Příspěvky: 748
Registrován: pát 28. říj 2011 19:16:44


Zpět na Společnost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron