Skrýt reklamu

Kastrace venkovního kocourka

Zvířecí poradna.. Máte zvířátko? Napište nám jaké. Máte problémy se zvířaty?

Kastrace venkovního kocourka

Příspěvekod jerryeng » pát 04. lis 2011 12:13:31

Dobrý den
ZAchránili jsme kocourka.. Doma jinak vlastníme už jednoho koucoura a fenku... A chtěla bych se zeptat ,záchránili jsem venkovní kočku,která byla marod,tak jsme si ji vzali domů .. Měl chřipku atd.... Pak jak se uzdravil začal mrouskat zjistili jsme,že mu je rok... Tak co se uzdravil a počkali jsme měsíc,tak jsme ho včera nechali vykastrovat...

Nevím zda to jsou projeví hormonů než vyprší.. Ale co ho máme vykastrovaného dneska je čilí ,chodí po bytě a pak najednou skočí na kocoura kousneho na záda a jako by ho obskakoval... Nevíte co to může být,myslíte,že to pak z něho vyprší.. ,,jinak nikdo to nedělal´´ Děkuji


Kastrovat jsme ho nechalu včera a dneska už se probral..

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


jerryeng
 
Příspěvky: 748
Registrován: pát 28. říj 2011 19:16:44

Re: Kastrace venkovního kocourka

Příspěvekod jerryeng » pát 04. lis 2011 12:13:41

Hladina hormonů se snižuje cca do dvou měsíců po kastraci, tak vydržte
jerryeng
 
Příspěvky: 748
Registrován: pát 28. říj 2011 19:16:44

Re: Kastrace venkovního kocourka

Příspěvekod jerryeng » pát 04. lis 2011 12:13:53

Ahoj mám problém.Mám 11 měsíců staré 2 kocourky.Teď se k nim přitoulal další kocourek asi tak 4 měsíce starý.Jeden kocour už toho malého přijal ale ten druhý pořád ne a ne a to už je tady to kotě týden.někdo mi říkal, že si třeba někdy ty čičiny už vůbec nezvyknou a že potom tím řešením je jedině kastrace.A když jsem se dočetla jaké to má příznivé účinky, že ty kocouři se netoulají a tak často se neztrácejí tak jsem se rozhodla, že je asi vykastruji.Ale jsou celoročně venku takže vůbec nevím jak probíhá kastrace a potom ta péče jsem slyšela že je docela náročná a navíc nevím vůbec jestli se ta kastrace může provádět teď, když jsou kocouři skoro rok staří.předem děkuji za radu
jerryeng
 
Příspěvky: 748
Registrován: pát 28. říj 2011 19:16:44


Zpět na Zvířata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron