Skrýt reklamu

Ahoj všem, díky, že jste se přidaly.

Vše co se školy týká, přednášky, učivo a nebo tipy, kam jít studovat..

Ahoj všem, díky, že jste se přidaly.

Příspěvekod Návštěvník » ned 05. kvě 2013 8:19:05

Ahoj všem, díky, že jste se přidaly.
Kláro, taky mám pohybu celkem dost, mám sice sedavé zaměstnání, ale od dubna do října jezdím do práce na kole, pokud se zrovna nežení všichni čerti, což obnáší denně 12 km, hraju rekreačně tenis a přes zimu chodím 2x týdně do Sokola na cvičení pro ženy a dívky (je to taková všehochuť od kalanetiky přes pilates po lehké posilování), dovolenou trávíme vesměs turistikou, kolem domu je práce a tudíž i pohybu taky hromada. Mnohem větší rezervy mám v jídle, je pravda, že doteď jsem mohla jíst všechno a v jakémkoli množství a pořád jsem vážila kolem pětašedesátky, až ten poslední rok, asi se hormony bouří... nebo spíš pomalu přestávají bouřit -). Takže můj plán je - zůstat u pohybu, jak je, a odlehčit jídelníček, ale žádná extrémní dieta, spíš zdravější stravování, menší porce, více zeleniny, méně tatarky, koláčů a čokolády...
Jinak souhlasím s Roxy, je jeden cíl, ale může k němu vést více cest, takže klidně každá po svém, nakonec co na jednoho zabírá, druhému nemusí vyhovovat.
Začala jsem včera, zvážila se na digitálce ráno v prádle, výchozí hodnota 76,6 kg.
Anonyme, a třeba nějaký kurz hubnutí žena nezkusila? Dnes jsou v každém okresním městě. Ale je fakt, pokud manželka přibrala po nějakém psychickém traumatu nebo si jídlem léčí osobní problémy, bude to složitější, možná by to opravdu chtělo odborníka.
Přeju hezký víkend, ohlásím se v pondělí. Třeba nás bude ještě víc.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !




Naposledy oživil Anonymous v ned 05. kvě 2013 8:19:05
Návštěvník
 

Zpět na Škola

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron