Vistaprint PODVOD
Proč firma inzeruje vizitky zdarma? Následně se dozvíte, že za „zdarma“ uhradíte poplatek 159,- a dále k tomu ještě dalších 200,-Kč. CO TO JE? Lháři a podvodníci!
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník