301 Moved Permanently


nginx

Reklama zmizí za 20 sekund...


K Vaší věci

Rodina, děti, láska a mnohé a další..

K Vaší věci

Příspěvekod Návštěvník » pát 10. říj 2014 15:56:36

K Vaší věci, tak jak mi to bylo vysvětlováno Negativní zápis do registru udělá automaticky systém, banky mají programy, kde zadají úvěr, splátky, datum splátek a když není dodržen datum splátky a splátka není uhrazena ani do konce daného měsíce, pak se objeví negativní zápis v bankovním registru. Takže to není o pánovi, ani o tom, že klient byl vždy o.k., ale prostě nezaplatíte ke dni, nezaplatíte do konce měsíce, pak jde negativní zápis ať už se to týká klienta jakékoliv banky. Ke způsobu komunikace jistého pána Pán je zajisté motivován,čím méně neplatičů, čím dříve splátky doma v bance, podle toho pro něj odměna. Třeba by pán nepříjemný nebyl, kdyby jste Vy jako první kontaktovala banku a bance vysvětila co se stalo a omluvila se a nečekala až na upomínku. Hodně zdaru, aby se to neopakovalo -).



Naposledy oživil Anonymous v pát 10. říj 2014 15:56:36
Návštěvník
 


Zpět na Společnost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron