Skrýt reklamu

solidní nebankovní půjčky

Vše ohledně financí. Půjčky, úvěry, nabídky, poptávky a další.

solidní nebankovní půjčky

Příspěvekod Návštěvník » sob 29. pro 2018 20:12:35

solidní nebankovní půjčky

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Návštěvník
 

Re: solidní nebankovní půjčky

Příspěvekod Miroslav » čtv 11. kvě 2023 3:44:39

Přesvědčil jsem se o tom, že to chce dobře vybírat a klidně si nechat i odborně poradit a nepodcenit to, protože přijít si k velkým penězům jde dneska snadno, ale ty podmínky to je děs. Proto když potřebujete půjčit a není to zrovna pár tisíc, tak se mi osvědčila Acema, solidní přístup, podmínky jasně daný, kdy víte, s čím můžete počítat, no nepodepsal bych to jen tak někomu, i když jsem byl tlačen a potřeboval půjčit.
Miroslav
 

Re: solidní nebankovní půjčky

Příspěvekod Karl » stř 15. lis 2023 5:27:45

Dneska sehnat peníze v podstatě není nic složitýho, s tím souhlasím. Ale být si jistý, že jsou za tím solidní služby, s tím už bych si nebyl úplně tak jistý, to už chce větší obezřetnost. Já si udělal na netu porovnání v půjčkách a pak se kouknul po těch prvních třech poskytovatelích a nakonec mi z toho zůstala taky Acema, nebyla to úplně levná půjčka, v tom se asi shodneme, ale pro jistotu že za to nedám ještě daleko víc, že mě někdo vodrbal, tak jsem si půjčil od nich a proběhlo vše jasně čistě. K.
Karl
 

Re: solidní nebankovní půjčky

Příspěvekod Filip » čtv 07. pro 2023 16:11:26

V tom se asi shodneme. Já jsem od toho neměl žádný větší očekávání prostě buďto mi to u Acemy schválí a nebo budu hledat jinde, ale už bych jen horko těžko našel společnost, kde by byli schopný akceptovat jiné dluhy. Ale nakonec mi to tu klaplo, takže mám peníze od nich a nebylo to ani nic složitýho.
Filip
 


Zpět na Finance

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron