Skrýt reklamu

Nebankovní půjčka od Acema

Vše ohledně financí. Půjčky, úvěry, nabídky, poptávky a další.

Nebankovní půjčka od Acema

Příspěvekod Lukáš Čížek » stř 16. lis 2022 14:50:45

Po dvou návštěvách bank už to vzdávám a hledám jiné řešení, nemám na to kapacitu, abych šel do další pobočky a opět si vyslechl to samé, takže po rychlém průletu internetem jsem našel několik možností kde by snad měly projít moje nešvary a přesto mi půjčit. Klíčový je to, že nechci aby ode mě zjišťovali na co to chci, co jim je do toho, takže zjišťuju, jak jste to měli u společnosti Acema a případně jak na tom byli s půjčkou. Díky L.Č.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Lukáš Čížek
 

Re: Nebankovní půjčka od Acema

Příspěvekod Dominik » čtv 24. lis 2022 12:53:22

Už si to úplně nepamatuju, jestli to ode mě zjišťovali nebo ne, myslím si, že ne. Ale mají tu půjčku na cokoliv pokud vám jde o tohle, tak to asi ani nemusíte řešit. Já jsem s tím třeba vyplácel bráchu a bylo to u Acemy úplně v pohodě.
Dominik
 

Re: Nebankovní půjčka od Acema

Příspěvekod Richard » stř 30. lis 2022 13:20:35

Já myslím, že jim je to úplně buřt, na co to chcete, hlavně když budete mít z čeho splácet a budete mít čím ručit, to si myslím, že je pro ně hlavní. Na co peníze použijete, už je vaší věcí, jestli za ně chcete stavět barák nebo kupovat slona. Mně půjčili a dal jsem to navíc věcí, co jsem potřeboval uhradit.
Richard
 

Re: Nebankovní půjčka od Acema

Příspěvekod Timmy » čtv 08. pro 2022 12:48:18

To je dobrý, souhlas, tady je podstatný, že budete mít čím ručit, jinak se u nich s půjčkou můžete rovnou rozloučit. Ještě by teda snad mělo jít, že se za vás někdo zaručí, ale to úplně nevím jak funguje. V tomhle jsem si vystačil sám a oni ke mně tak i přistupovali. Jednají individuálně a to si myslím, že je taky plus.
Timmy
 


Zpět na Finance

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron