Skrýt reklamu

Investice na platformě Bondster

Vše ohledně financí. Půjčky, úvěry, nabídky, poptávky a další.

Investice na platformě Bondster

Příspěvekod Baueros » sob 14. led 2023 19:12:51

Na začátek bych chtěl říct, že jsem začínající investor, takže zatím spíše hltám informace a snažím se najít místa, kde rozjet nějaké své první drobnější investice, protože zatím úplně penězi nesrším. Pročítám si celkem dost blogů a článků, co teďka poměrně ve velkém vychází, abych si zjistil možnosti a věděl, do čeho jít. A právě kvůli tomu mýmu kapitálu mě v jednom článku zaujala investiční platforma Bondster, kde psali investiční možnosti na letošní rok, tak bych se chtěl zeptat, zda tam někdo investujete a jestli byste mi uměl předat nějaký postřehy a zkušenosti. Případně mi doporučil kam i jinam se třeba investičně podívat jako začátečník. díky moc B.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


Baueros
 

Re: Investice na platformě Bondster

Příspěvekod Jirka » úte 17. led 2023 12:55:00

Jestli děláte všechno, co tu píšete, tak si myslím, že jste nezačal úplně špatně, nejdřív si o investicích něco zjistit a pak se do toho vrhat. Lepší než to dělat opačně.
Jirka
 

Re: Investice na platformě Bondster

Příspěvekod Zdeněk » čtv 19. led 2023 15:43:19

Jestli jste začátečník, tak vám dám na začátek jednu dobrou radu, vždycky investujte s rozvahou a druhou příležitost nedávejte. Toho se držím já a musím říct, že se mi v investování vcelku daří. Na Bondsteru mám ze svých investic taky nějaký procento a přijde mi to klidně pro začátek jako dobrý startovní můstek, kde hlavně fakt nepotřebujete kopu peněz, abyste tu mohl fungovat. Jako proč ne, za mě klidně..
Zdeněk
 

Re: Investice na platformě Bondster

Příspěvekod Masťák » úte 24. led 2023 19:00:13

Taky tam mám něco naházenýho, není to žádná velká věda. Projeďte si to tam, pročtěte si otázky/odpovědi, co mně třeba taky dost pomohlo a když si budete myslet, že víte, tak tam něco pošlete a postupně můžete třeba pak sestavit i autoivest, který už to vezme pak za vás.
Masťák
 


Zpět na Finance

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.