Poruchomat.cz
Skrýt reklamu

Finanční poradce z Partners – vaše zkušenosti a názory

Vše ohledně financí. Půjčky, úvěry, nabídky, poptávky a další.

Finanční poradce z Partners – vaše zkušenosti a názory

Příspěvekod Zuzana Šedivcová » stř 26. dub 2017 9:26:24

Zajímalo by mě, zda jste byl někdo na schůzce s finančním poradcem a zda jste si od něj nechal dělat plán. Kamarádka byla řetězcovitě na kontaktována a nakonec u toho poradce zůstala a teď se jí stará o finance. Poradce má z firmy Partners. Máte někdo zkušenosti s poradci z této firmy? Ona mi ho doporučuje, že je s ním maximálně spokojená a že má takový lidský přístup, který by mi určo taky vyhovoval. Jaký k tomu zastáváte názor? Mám na tu schůzku jít a plán si nechat udělat?

! ! ! Porovnání všech půjček online zde:


Zuzana Šedivcová
 

Re: Finanční poradce z Partners – vaše zkušenosti a názory

Příspěvekod Karel Š. » pát 28. dub 2017 15:03:16

No jelikož je to o tom konkrétním člověku a firmě, které ho zastupuje, tak jsem si dal na úplném začátku schůzku hnedka s několika poradci i z různých firem. A pak si toho svého vybral podle toho jak se mi s ním komunikovalo a jak on ke mně vystupoval. Ve výsledku nemám poradce ale poradkyni z Partners paní inženýrku Martincovou. Chytrá ženská, která je vidět že svojí práci rozumí a člověku opravdu dokáže poradit, co je pro něj a jeho rodinu dobré. Takže za mě jsou v pořádku.
Karel Š.
 

Re: Finanční poradce z Partners – vaše zkušenosti a názory

Příspěvekod MarieT » úte 23. kvě 2017 21:32:25

Myslím si, že je vždy dobrý poradce na doporučení. Taky jsem to měla přes kolegyni v práci. Chtěla jsem poradit s hypotékou, na jakou výši máme nárok, co je pro nás nejvýhodnější. Byly jsme s manželem u poradce od partners právě a za nás oba musím říct, že spokojenost. Hypotéku nám dokonce obstaral, takže pro nás to bylo absolutně bez starostí a ještě jsme na doporučení nechali dceři uzavřít spoření, aby i tu budoucnost měla jednou jednodušší než třeba my s mužem.
MarieT
 

Re: Finanční poradce z Partners – vaše zkušenosti a názory

Příspěvekod StandaHlož » pát 02. čer 2017 13:22:11

Z vlastní zkušenosti můžu říct, že jsem byl hlupák, že jsem nepřemýšlel nad pojistkou dřív. Loni na jaře jsem měl uraz na motorce a byl jsem dost dlouho mimo pracovní nasazení. Dělám truhláře na živnost, takže tam fakt potřebuju nohy i ruce a pěkně se mi to vymstilo. Měli jsme docela krizi, takže jsem se snažil co nejdřív nasadit pracovní tempo, teď už jsem relativně v pohodě, a zase pracuji. Nicméně tím chci říct, že po docela dlouhým uvážení jsem si nechal po domluvě se zástupcem od partners uzavřít životní pojištění, chtěl jsem poradit a slyšet názor odborníka, kdyby se mi nedej bůh, někdy zase něco stalo at máme doma alespoň nějakou rezervu a jsme klidnější a za mě spokojenost.
StandaHlož
 

Re: Finanční poradce z Partners – vaše zkušenosti a názory

Příspěvekod Samuel » pon 26. čer 2017 17:39:58

My jsme při první schůzce s partners, začli podle mě přátelsky, bavili jsme se o tom jakou si pro sebe a mojí budoucí rodinu představuji budoucnost, čeho bych chtěl dosáhnout v zaměstnání a samozřejme na základě toho všeho mi byl vypracovaný finanční plán, který nám pomohl se rozhlídnout dál. Po společné domluvě, kde jsem chtěl zažádat o hypotéku, mi bylo opravdu vše zařízeno, aniž bych hnul prstem a navíc se naše schůzky, kterých nebylo zase až tak mnoho konali i u v pozdních hodinách u mě doma. Což beru jako jedno z velkých plusů jelikož jsem hodně pracovně zatížený a času je málo, takže za mě ano, nebál bych se si udělat finanční plán :)


Naposledy oživil Anonymous v pon 26. čer 2017 17:39:58
Samuel
 


Zpět na Finance

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron