Skrýt reklamu

Kde vyzkoušet přehrávač?

Trápí Vás cokoliv ohledně elektroniky? Máte problém, nevíte si rady s nastavením, pak jste zde správně.

Kde vyzkoušet přehrávač?

Příspěvekod jerryeng » ned 11. pro 2011 18:36:42

Zase zdravím,
napadlo mne stvořit topic, kde si budou uživatelé sdělovat, kde lze jaký přehrávač vyzkoušet.
Protože často je požadována nejlepší možná zvuková kvalita mezi mp3 přehrávači a na fóru se toho stejně nedovíte tolik, jako když si jdete přístroj vyzkoušet.

Uveďte město, přístoje (co si zapamatujete ), které tam lze vyzkoušet, prodejnu, případně další věci (ochota personálu apod.)

Začnu tedy:
Plzeň - výjezd na Prahu, Electroworld - už je to déle (cca 6 měs.) - Sansa View, E260, Cowon D2, Cowon A3, Sansa Clip, Emgeton M7. Pozn. ochota typu najděte si mne, ale Vám to nemusí vadit, protože si je můžete drze vyzkoušet sami - váleli se tam konektory na nabíjení, tak jsem si je tam přepojoval...
Ústí nad Labem, Elektrowolrd - dnes, Sansa View, Fuze, Clip, iRiver E100, Apple iPod 4g Nano, Classic, Samsung "vajíčko", Sony A820, Creative X-Fi, iPulse ("shuffle"). Ochota obsluhy dobrá, sice se v tom moc nevyznal (spíše ve sluchátkách, o tom někdy jindy).

Připomenu, že je to znovu undercontruction, můžeme to zase někam posunout.

! ! ! POROVNÁNÍ PŮJČEK Z VÍCE ZDROJŮ ! ! !


jerryeng
 
Příspěvky: 748
Registrován: pát 28. říj 2011 19:16:44

Re: Kde vyzkoušet přehrávač?

Příspěvekod jerryeng » ned 11. pro 2011 18:37:05

Praha: Florenc, ta nejnovější pasáž s Albertem. Prodejna Samsungu, kde se dají vyzkoušet všechny jejich přehrávače a i telefony. Obsluha jako v jiných speciálkách všímavá a nápomocná.
jerryeng
 
Příspěvky: 748
Registrován: pát 28. říj 2011 19:16:44

Re: Kde vyzkoušet přehrávač?

Příspěvekod jerryeng » ned 11. pro 2011 18:37:19

Ale no! Nay, Datart, Elektroworld, Tesco. Ako v Košiciach, tak aj v Prešove (vlastna skusenosť). Žiaden problem.
jerryeng
 
Příspěvky: 748
Registrován: pát 28. říj 2011 19:16:44


Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

www.penize.cz - www.poradte.cz

TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.
cron