muzeum - mají tam super exponáty, třeba vycpanou Dolly.
Pak pomník Bobbyho - pro tu ulítlost)
A nahoru na Artušovo sedlo, je tam krásná vyhlídka.
A k mostu Forth Bridge - parádní technická záležitost.
Zpět na Dovolená a kam vyrazit?
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník