Líbilo se nám nad očekávání,příští rok jedeme zase.
K cenám,záleží,co kupuješ,housky od 13 centů,chleba od 1,85 Eura, toas%ták 85 centů, šunka krájená 200g 1,85,jogurty jako u nás, cukrovinky levnější,tedy jak které.Hodně jsme nakupovali v Netto marketu,občas i v Lidlu.
Jídla v restauraci od 6 eur, na pláži ty housky s rybou od 1,80,kopeček zmrzliny 1 euro.
Jen jsme si říkali,že bychom příště jeli,až bychom věděli,jak bude,ubytování je všude dost.

