Ahoj,tak jsme se v úterý vrátili z lesbosu,počasí nádherné kolem 34 stupňů.Sem tam pofukoval větřík tak že příjemné opalování.My byli v Molivosu,pláž u našeho hotelu nic moc tak jsme chodili dolu k hotelu Olive press,kde je pláž oblázková místy velké kameny ale voda čistá a ani nebyla tak studená jak jsem se zde dočetla.Na pláži v petře jsme ani nebyli ale je to pěkná vesnička.Pláž v Anaxosu je pěkná písčitá,řekla bych že voda tam je i teplejší než v molyvosu.Určitě boty do vody jsou třeba,buď kvůli kamenům nebo v kvůli travnímu porostu a sem tam jsme videli i malý krabi.
Auto jsme si půjčili přes delegátku z autopůjčovny Best chtěli jsme skupinu A zaplatili jsme 152 euro na 4dny bez spoluúčasti a dostali jsme skup.C.Celý ostrov jsme nestihli projet,je fakt velký.Jinak dojmy z pobytu jsou kladné,člověk si odpočine,jěště tam nebylo tolik turistu tak že pohodička.Máte-li ještě dotazy ptejte se.Snad budu moci podat dostatečné info.

