od Návštěvník » sob 31. srp 2019 13:45:39
Ahoj,omlouvám se,ale obsáhlý článek napíšu mezi svátky-nestíhám. Letos jsme byli na celý měsíc. Kdo bude mít zájem pošlu fotky a předám kontakt na ubyt.,vhodné pro starší,je to mimo tur. ruch a hlavně levné čisté a bezpečné.Další rok opět Č.H. Napište odkud jste. V roce 2008 jedem opět. Vydržte ,vše vypíšu podrobněji.
Naposledy oživil Anonymous v sob 31. srp 2019 13:45:39